Правила пожежної безпеки у лісових та паркових зонах

Дата: 29.04.2020 12:19

Шановні громадяни! Рятувальники Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області закликають суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у лісових та паркових зонах. Пам’ятайте, що масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для вашого життя і здоров’я.

Нагадуємо, що самовільне спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків є підставою для притягнення до адміністративної відповідальності відповідно до чинного законодавства.

Поставтеся відповідально та сумлінно до власної безпеки!

Якщо Ви помітили горіння сухої трави – спробуйте самотужки його ліквідувати. У випадку масштабних пожеж негайно повідомте Службу порятунку «101».

На фото пожежа на відкритій території Антонівської сільської ради поблизу с. Новомиргородка, яка виникла 27 квітня. Внаслідок пожежі знищено 3000 м кв. сухої рослинності і разом з цим фауну, яка перебувала в епіцентрі пожежі.

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області