Криниця у с.Михайлівка

Дата: 06.05.2020 13:34

Наприкінці 70-х років, при будівництві багатоповерхових будинків, у селі Михайлівка функціонуюча криниця біля церкви була засмічена та зруйнована. У 2016 році сільською радою відбулось відновлення, очищення криниці та встановлення глибинного насосу за допомогою якого вода піднімалася на поверхню і кожен бажаючий мав можливість нею користуватися.

5 травня за підтримки директора транспортно-виробничого управління ПАТ «Мотор Січ» Молчанова Михайла Миколайовича, мешканця села Вільноандріївка, та працівників КП «Михайлівський сількомунгосп» реалізувалася цікава та корисна ініціатива: встановили декоративну криницю з дерев’яного зрубу.

Сподіваємось, що місце біля криниці стане осередком відпочинку та «зеленого туризму».