Михайлівська громада

Запорізька область, Запорізький район

Наші юні переможці!

Дата: 02.06.2020 14:32
Кількість переглядів: 825

Комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді»  з 01 лютого по 08 травня 2020 року було проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу – виставки з декоративно – ужиткового та образотворчого  мистецтва «Знай і люби свій край». На Конкурс було представлено близько 4700 експонатів з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва: народні іграшки, петриківський розпис, різьблення по дереву, соломка, батик, валяння шерсті, писанки, вишивані роботі, вироби із бісеру, холодного фарфору, макраме, оригамі, ковані та гончарні вироби тощо.

Учні закладів загальної середньої освіти Михайлівської сільської ради представили свої роботи на Конкурсі  та здобули перемогу і були нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Вітаємо переможців!

ПІБ переможця Назва закладу Керівник
І місця
1. Худайбердієв Віталій Вільноандріївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Корнієнко Н.М.
2. Татевосян Єлизавета Вільноандріївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Корнієнко Н.М.
3. Романюк Софія Вільноандріївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Корнієнко Н.М.
4. Корнієнко Євгеній Вільноандріївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Корнієнко Н.М.
5. Кузнецова Поліна Опорний заклад Михайлівський навчально-виховний комплекс імені О.Т. Слободчикова -
6. Ткаченко Максим Опорний заклад Михайлівський навчально-виховний комплекс імені О.Т. Слободчикова -
ІІ місця
7. Луценко Карина Вільноандріївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Корнієнко Н.М.
8. Корнієнко Олексій Вільноандріївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Корнієнко Н.М.
9. Самойленко Дар'я Опорний заклад Михайлівський навчально-виховний комплекс імені О.Т. Слободчикова -
10. Вершина Андрій Опорний заклад Михайлівський навчально-виховний комплекс імені О.Т. Слободчикова -
11. Путінцева Софія Соколівський навчально-виховний комплекс Бублик Н.М.
12. Квасніцина Дарія Соколівський навчально-виховний комплекс Бублик Н.М.
ІІІ місця
13. Кононова Анна Вільноандріївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Корнієнко Н.М.
14. Корнієнко Олексій Вільноандріївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Корнієнко Н.М.
15.

Кірсанов Олександр

Яланський Євген

Спас Микита

Каіра Софія

Кропко Марк

Лісова Софія

Люцернянський навчально-виховний комплекс Зайцева І.Л.
16.

Кірсанов Олександр

Яланський Євген

Спас Микита

Люцернянський навчально-виховний комплекс Зайцева І.Л.
17. Вострікова Ульяна Соколівський навчально-виховний комплекс Решетіна Л.І.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора