Безумовне дотримання вимог чинного законодавства з питань дошкільної освіти

Дата: 11.06.2020 15:51

Департамент освіти і науки облдержадміністрації звертає Вашу увагу на безумовне виконання Закону України «Про дошкільну освіту», постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)» (далі - рекомендації) щодо запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19), здійснення оцінки ризиків щодо спроможності закладів освіти забезпечити належне виконання цих рекомендацій.

Відповідно до пункту 1 статті 26 Закону України від 05.09.2017 №2145-VIII «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти.

З метою збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров'я дітей дошкільного віку, убезпечення їх потрапляння до псевдо-закладів дошкільної освіти, просимо звернути увагу батьків щодо здобуття дошкільної освіти тільки в закладах дошкільної освіти, які здійснюють свою діяльність за наявності ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти, виданої у встановленому законодавством України порядку.