Перелік бібліотек, які отримають 5000 комп’ютерів

Дата: 16.06.2020 08:17

Фото без описуМіністерство цифрової трансформації України: Оприлюднюємо перелік бібліотек, які отримають 5000 комп’ютерів.

Комп’ютери допоможуть опанувати цифрові навички на платформі https://osvita.diia.gov.ua

До списку бібліотек, які отримають комп’ютери, насамперед включено сільські бібліотеки та бібліотеки ОТГ, які до цього часу цієї техніки не мали. Конкретні області обрано з урахуванням можливостей партнерів.

Вільнянський село Люцерна Люцернянська сільська бібліотека Вільнянського району вул. Шкільна, 2 а
Вільнянський село Михайлівка Михайлівська сільська бібліотека Вільнянського району вул. Слободчикова, 13
Вільнянський село Соколівка Соколівська сільська бібліотека Вільнянського району вул. Першотравнева, 41

Проєкт комп’ютеризації бібліотек буде продовжуватися. Адже бібліотеки є саме тими закладами, де люди можуть реалізувати свою потребу в цифровій освіті безкоштовно. В Україні є понад 15 тисяч публічних бібліотек і більшість з них – це сільські бібліотеки та бібліотеки ОТГ. Однак, лише близько 30% з них мають комп'ютери та підключені до мережі Інтернет.