РІШЕЛЬЄ-ФОРУМ: державна служба для нової ери

Дата: 25.09.2020 09:28

«РІШЕЛЬЄ-ФОРУМ: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ДЛЯ НОВОЇ ЕРИ»

відбудеться 25 вересня 2020 року

За свою багаторічну історію захід став одним із головних майданчиків для діалогу та пошуку інноваційних рішень у сфері державного управління та державної служби.

Організатори: Національне агентство України з питань державної служби, Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, Національна академія державного управління при Президентові України, Одеський, Львівський та Дніпропетровський регіональні інститути державного управління НАДУ при Президентові України за підтримки.

У рамках Форуму обговорюватимуться питання:

-розвитку цифрової інфраструктури в державному управлінні та державній службі;

-удосконалення інструментів та процедур управління людськими ресурсами на державній службі, зокрема, впровадження прозорої системи оплати праці та класифікації посад;

-впровадження цифрових комунікацій і цифрової культури, як цінностей нової державної служби;

-відкритості та транспарентності державної служби;

-гендерного мейнстримінгу тощо.

Онлайн-трансляція: YouTube канал НАДС і офіційна сторінка НАДС у соціальній мережі «Фейсбук».

Початок о 10-00.

Більше інформації на сайті - http://richelieu2020.mozello.com