Вільнянський район: через порушення експлуатації пічного опалення ледь не згорів будинок

Дата: 02.11.2020 09:40

30 жовтня о 13:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку по вул. Лікарняна в с. Максимівка.

Прибувши на місце, рятувальники встановили, що в кімнаті приватного житлового будинку горить диван та домашні речі на загальній площі 1,5 кв.м.

Пожежу самостійно ліквідували мешканці будинку до прибуття підрозділу ДСНС.

Як виявилось мешканці будинку вирішили розтопити піч. Для цього вони використали бензин, яким полили дрова в топці печі. Фінал таких дій очевидний.На щастя, наслідок події ніхто не постраждав.

Причина пожежі - порушення правил експлуатації пічного опалення. За фактом події відповідні органи ведуть розслідування.

Від ГУ ДСНС залучалась 1 одиниця техніки та 5 чоловік особового складу.

Рятувальники звертаються до громадян: проявляйте особливу пильність та обережність при використанні обігрівачів, газового і електричного обладнання. Ретельно дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності. Пам'ятайте: несправне пічне опалення, використання саморобних електрообігрівачів - основні причини пожеж та загибелі людей на них.