Дата: 24.02.2021 11:54

Фото без описуВ ході виїзної акції 22 лютого 2021 року до Петро-Михайлівської ОТГ представники Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ зустрілись з працівниками сільської ради, мешканцями сіл об’єднаної територіальної громади та роботодавцями, які знаходяться на території громади.

Під час зустрічі обговорювалися нагальні проблеми сфери зайнятості та шляхи їх вирішення, йшлося про послуги служби зайнятості, про стан локального ринку праці та актуальні вакансії, про можливості створення нових робочих місць, організацію громадських робіт соціального напрямку, навчання занятого населення за ваучерами та інших, не менш важливих питань із соціально-економічного життя громади.