Про проведення технічної перевірки територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення «УВАГА ВСІМ!!!»

Дата: 23.03.2021 09:19

Керівникам підприємств, установ, організацій та мешканцям Михайлівської сільської ради

Відповідно до Плану проведення технічної перевірки територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Департаментом з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації 31.03.2021 року з 13 годин 30 хвилин до 14 години 10 хвилин пройде технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням відповідних місцевих автоматизованих систем централізованого оповіщення.

Перевірка буде проводитися з практичним включенням електричних сирен та гучномовців, переключенням радіотрансляційних вузлів, програм обласного радіотелецентру та мовного повідомлення Департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації (Філія ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України «Запорізька регіональна Дирекція», ЗНТРК «ТВ-5», ТОВ «Медіагруп Алекс UA».

При отримані сигналів уважно вислуховувати оголошення та діяти за рекомендаціями.