Навчання за рахунок Фонду

Дата: 21.04.2021 08:41

До Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості звернувся ФОП Дібірмагомедов Шарапутдін Ахмедович з проханням укомплектувати вакансію за професією продавець продовольчих товарів.

За результатами аналізу професійно-кваліфікаційного складу зареєстрованих безробітних, які перебувають на обліку, та професійного відбору претендентів на укомплектування даної вакансії визначено, що Колісник Анастасія Олександрівна потребує професійного навчання відповідно до п.2 ст. 46 ЗУ «Про зайнятість населення». Після проходження професійної консультації із застосуванням психодіагностичного тестування безробітну направлено на перепідготовку в ТОВ «Запорізький центр професійної освіти та консалтингу» за професією продавець продовольчих товарів.