Про початок інспекцій від Держпраці

Дата: 16.07.2021 11:44

Нагадуємо, що з 01.07.2021 розпочалася інспекційна кампанія Державної служби України з питань праці, мета якої виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності, які мають ризики використання незадекларованої праці та у яких відсутня позитивна динаміка щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками після проведених інформаційних заходів.

З метою мінімізації ризиків виявлення тіньових трудових відносин під час інспекцій та запобігання використанню роботодавцями нелегальної праці наводимо посилання на інформаційні матеріали, які розміщені на сайті Держпраці https://bit.ly/3i8NLz4

Додаткову інформацію можна отримати у відділі надання соціальних послуг Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ за номером (06143)4-19-43