Інформаційне повідомлення про результати проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна комунальної власності

Дата: 18.01.2022 15:47

Михайлівською сільською радою 17 січня 2022 року об 11:00 в приміщенні Михайлівської сільської ради за адресою: вул. Слободчикова, 17 , с. Михайлівка, Запорізького району, Запорізької області, 70030, було проведено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності з метою оренди.

Мета проведення оцінки: визначення вартості майна для надання в оренду.

Відомості про об’єкт оцінки:

№ з/п Найменування об'єкту Адреса об'єкту Загальна площа, кв.м./м Цільове використання Термін оренди
1 2 3 4 5 6
1 Приміщення  № 5-22 , які відносяться до відокремлених груп приміщень № 3, яке вбудоване в перший поверх літ. А громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами Запорізька область Запорізький район, с. Богатирівка, вул. Гагаріна, буд. 26 А 209,96 Інше використання майна 1 рік

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності було здійснено, відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності затвердженого Наказом Фонду державного майна України № 2075 від 31.12.2015.

За рішенням Конкурсної комісії визначено переможцем конкурсу ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ ЗОТОВА ІРИНА ЄВГЕНІВНА ідентифікаційний номер фізичної особи-платника податків та інших обов’язкових платежів 2104917220.