Семінар для роботодавців

Дата: 26.01.2022 14:52

19.01.2022 фахівці Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ спільно з представником Держпраці провели інформаційно-консультаційний семінар для роботодавців - юридичних осіб різних форм власності з питань оформлення трудових відносин.

Захід відбувся в контексті системної роз’яснювальної  роботи з суб’єктами господарювання, яка націлена на легалізацію зайнятості трудових відносин між найманими працівниками і роботодавцями та загальне дотримання законодавства про працю та зайнятість населення.

Під час зустрічі роботодавці отримали вичерпну інформацію про актуальні послуги служби зайнятості, вимоги чинного законодавства про працю, порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками та отримали відповіді на питання, які часто виникають в процесі взаємовідносин між працедавцями та кадровим активом.