Онлайн-вебінар «Обрізка плодових дерев»

Дата: 23.02.2022 16:39

22.02.2022 о 13:00 Державний навчальний заклад  «Полтавський центр професійно-технічної освіти,  Державної служби зайнятості» організував проведення онлайн-вебінару «Обрізка плодових дерев». В вебінарі взяли участь безробітні Вільняняської районної філії, суб’єкти господарювання та працівники філії.

Обрізка дерев – одна з найбільш поширених процедур догляду за деревом. Перш ніж навчитися правильно обрізати дерево, потрібно знати, для чого це потрібно. Про те, як уникнути помилок при догляді за садом, про правила обрізки плодових дерев для формування крони, росту і плодоношення рослин в саду мали можливість дізнатися учасники онлайн-вебінару.

Всі бажаючі учасники вебінару мали можливість отримати сертифікат  (підвищення кваліфікації (1 год/0,03 кредити)).