Урядом 03.05.2022 прийнято постанову Кабінету Міністрів України №531

Дата: 18.05.2022 09:08

Урядом 03.05.2022 прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 531 „Деякі питання призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме” (далі – Постанова № 531), якою передбачається:

призначення тимчасової державної допомоги з урахуванням матеріального стану сім’ї, в якій виховується дитина, в розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку;

проведення перерахунку тимчасової державної допомоги, яка виплачувалася у січні — травні 2022 року. Перерахунок проводиться з 1 січня 2022 р. з урахуванням матеріального стану сім’ї, в якій виховується дитина, та виплачується в розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, із урахуванням виплачених сум цієї допомоги.