КП «Михайлівський сількомунгосп» виявляє незаконні врізки у водогони

Дата: 18.05.2022 13:49

На території Михайлівської сільської ради тривають рейди працівників КП «Михайлівський сількомунгосп» з пошуку необлікованої води та незаконних врізок у водогони. Боротьба з крадіжками води є одним із пріоритетних завдань, яке стоїть перед комунальним підприємством.

Прикро, що люди чомусь починають лише тоді звертатись у водоканал, коли вже їх зловили на «гарячому», склали акт і виставили до оплати суму збитків, яку споживач завдав підприємству. І виникає одне питання: «У кого Ви крадете питну воду?» - звісно самі ж у себе…

КП «Михайлівський сількомунгосп» закликає власників приватних будинків та підприємців не ухилятися від дотримання вимог чинного законодавства та належним чином оформляти підключення до мереж водопостачання та каналізації. Пропонуємо не чекати приходу працівників комунального підприємства та врегулювати свої відносини з підприємством належним чином.