Дата: 31.05.2022 16:24

Діти – наше майбутнє, продовження не тільки нас самих, нашого роду, нашої Держави. І як би там не було, що б ми не робили, людство завжди прагне одного – зробити світ кращим для своїх нащадків.

І наші воїни, йдучи на війну, захищають сьогодні Україну, всі як один кажуть – я прийшов сюди, щоб захистити своїх дітей, щоб їм жилося краще на вільній землі, і щоб вони ніколи не дізналися того жаху війни, якого зазнають їх тата і мами, перебуваючи на фронті.

Тому, маленькі мешканці нашої громади підтримують наших захисників, передаючи їм власноруч намальовані картини на фронт.

Ми дякуємо вихованцям та вчителям КЗ "Михайлівська дитяча музична школа" за таку підтримку наших захисників.