Вакантна посада директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Дата: 08.06.2022 08:46

Вакантна посада директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Керівником закладу культури може бути особа, яка:

- має вищу освіту;

- має стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

- володіє державною мовою;

- здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Не може бути призначена на посаду керівника закладу культури особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління комунальним закладом культури Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Особа, яка претендує на дану посаду, подає такі документи:

- заява;

- заповнена особова справа встановленого зразка;

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу;

- копії документів про вищу освіту;

- документи, що підтверджують досвід роботи у сфері культури.

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надаються особисто до кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області за адресою: вул. Слободчикова, буд. 13, с. Михайлівка, Запорізький р-н, Запорізька область, 70030 тільки в робочі дні з 8.30 год до 15.30 год.

Начальник відділу БОНДАРЕНКО Людмила

Мобільний телефон 050 08 48 519, 067 167 49 85