Михайлівська громада

Запорізька область, Запорізький район

За працевлаштування вимушено переміщених осіб 60 підприємств Запорізького краю отримали компенсацію

Дата: 14.06.2022 16:42
Кількість переглядів: 183

Фото без опису

У Запорізькому обласному центрі зайнятості ухвалені 97 рішень про надання 60 підприємствам нашої області компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування 169 внутрішньо переміщених громадян, що прибули з районів активного ведення бойових дій чи окупованих ворогом територій.

Загальна сума компенсації, із розрахунку виплати її протягом 2 місяців згідно урядової програми, для запорізького краю складає 2,2 млн. грн. Станом на 14.06.2022 р. на рахунки роботодавців вже перераховано перші суми в розмірі 300 тисяч гривень.

 Серед працевлаштованих осіб, які вимушено полишили свої домівки через бойові дії, мешканці Пологівського району, Мелітопольського, Василівського, Бердянського районів. Крім того, запорізькі роботодавці працевлаштували до себе переселенців з Маріуполя,  Сєверодонецька, Херсона.

«За фінансовою підтримкою до обласної служби зайнятості звернулися підприємства, які працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб, здебільшого це юридичні особи, товариства та комунальні підприємства міста, що ведуть діяльність у таких галузях економіки як переробна промисловість, сфера оптової та роздрібної торгівлі; діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, тощо», - повідомила директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. - Ми завжди готові до співпраці, наша мета – допомогти людям знайти роботу та підтримати бізнес в умовах воєнного часу», - наголосила посадовиця.

 

???? Щоб роботодавцю отримати державну підтримку, що надається за кожну прийняту на роботу вимушено переміщену особу упродовж двох місяців з дати працевлаштування ВПО у розмірі 6500 грн, необхідно подати в центр зайнятості пакет документів у паперовій формі за місцем реєстрації платника податків. Або

???? в електронній формі через портал «ДІЯ» - http://surl.li/bxuvd;

???? З  Порядком отримання компенсації і переліком необхідних документів можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/VSXFfiL

???? Адреси та контакти центрів зайнятості –  http://surl.li/cepde

???? Консультації  за телефоном Contact-Центру  Запорізького ОЦЗ за номером 0 800 33-67-28


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора