Електронне пенсійне посвідчення: доступно, зручно, оперативно

Дата: 20.06.2022 15:22

Пенсійний фонд України продовжує приймати заяви на виготовлення електронного пенсійного посвідчення усім охочим пенсіонерам.

Електронне пенсійне посвідчення – це пластикова картка, яка поєднує в собі і банківську картку, на яку надходять пенсійні виплати, і посвідчення особи з відповідними персональними даними. Відповідно, пред’явивши посвідчення, пенсіонер може скористатись пільгами, які йому гарантує статус: безкоштовний проїзд у громадському транспорті, знижки у магазинах, аптеках тощо.

Електронне пенсійне посвідчення уже містить електронний цифровий підпис, який дає змогу отримувати електронні документи на веб-порталах органів влади.

Отримати електронне пенсійне посвідчення може будь-хто із пенсіонерів. Наявне паперове посвідчення можна замінити на новий документ. Водночас перехід на на новий тип документу не є обов’язковим, раніше видані посвідчення продовжують бути дісними.