Михайлівська громада

Запорізька область, Запорізький район

Проект з мікрофінансування бізнесу для ветеранів та членів сімей ветеранів, які є внутрішньо переміщеними особами

Дата: 29.06.2022 16:08
Кількість переглядів: 208

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року №1175 «Деякі питання Міністерства у справах ветеранів» затверджено положення про Міністерство у справах ветеранів України (далі - Положення).

Відповідно до пункту 1 Положення, Мінветеранів є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності (далі - ветерани), членів сімей ветеранів та осіб, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (далі - члени сімей ветеранів).

Відповідно до пункту 3 Положення, до основних завдань Мінветеранів віднесено формування і реалізацію державної політики сфері у соціального захисту ветеранів та членів їх сімей, зокрема зайнятості, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

На виконання цих завдань, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 14 липня 2021 року № 720, Мінветеранів утворено бюджетну установу “Український ветеранський фонд”. Одним із основних завдань Фонду є сприяння соціальному захисту ветеранів та членів сімей ветеранів шляхом підтримки та реалізації проектів, які спрямовані на підтримку ведення підприємницької діяльності ветеранами та сприяння у їх працевлаштуванні.

Фонд запустив проект з мікрофінансування бізнесу. Ветерани та члени сімей ветеранів, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу зможуть отримати грошове відшкодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи. Указані категорії осіб мають можливість отримати відшкодування на суму до 20 000 гривень включно.

Кроки для отримання одноразової фінансової підтримки:

 зібрати необхідні документи (паспорт, довідку ВПО, виписка чи витяг з ЄДР про статус ФОП чи самозайнятої особи, посвідчення, що підтверджує один із статусів ветерана війни, особи, яка має особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалого учасника Революції Гідності, члена сім'ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, або документ про належність до членів сім’ї ветерана, чеки на покупку після 24.02.2022 для роботи бізнесу відповідно до КВЕД);

-  надіслати свою заявку з документами через аплікаційну форму: https://20000.mva.gov.ua/;

- отримати відповідь від Фонду (за результатами перевірки пакету документів).

Інформацію щодо такої підтримки можна отримати на офіційному сайті Фонду https://veteranfund.com.ua/, на сторінці у мережі Фейсбук https://bit.ly/3moZAUC.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора