УВАГА! ШАХРАЇ!

Дата: 08.07.2022 08:50

Останнім часом на телефони громадян надходять дзвінки, яким повідомляється про те, що близька людина абонента, військовослужбовець, потрапила у біду або знаходиться на лікуванні в медичному закладі та потребує фінансової допомоги.

Так, 20 червня 2022 до відділення поліції надійшло повідомлення по лінії «102» від мешканця, який розповів, що йому зателефонував нібито його син та сказав, що знаходиться на лікуванні у 5-й міській лікарні м. Запоріжжя і потребує гроші на лікування в розмірі 8 тисяч гривень. Батько перерахував кошти на вказану банківську карту. І після цього зрозумів, що його ошукали. За вказаним фактом відомості було внесено до ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України (шахрайство). Наразі досудове розслідування триває.

Якщо вам надійшов подібний дзвінок, необхідно негайно зателефонувати до поліції за номером «102».

Також, у разі купівлі чи продажу товару через мережу ОЛХ, не повідомляйте незнайомцям зайвої особистої інформації. За можливості, переказуйте гроші вже після отримання товару на пунктах служби доставки або в поштовому відділенні.