Михайлівська громада

Запорізька область, Запорізький район

Яких фахівців шукають роботодавці

Дата: 23.12.2022 15:20
Кількість переглядів: 93

З початку року кількість вакансій, заявлених роботодавцями до служби зайнятості Запорізької області становила більше 8500 одиниць.

Якщо проаналізувати структуру укомплектованих вакансій за 11 місяців 2022 року, то бачимо наступну картину в розрізі посад та працевлаштованих на них осіб:

- тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва – 677 осіб;

- водій автотранспортних засобів – 404 осіб;

- бухгалтер – 200 осіб;

- продавець продовольчих та не продовольчих  товарів – 195 осіб;

- кухар – 105;

- молодша медична сестра – 95 осіб та більше 400 осіб було працевлаштовано  прибиральниками та підсобними працівниками.

         «Роботодавці на сьогодні найбільше потребують робітничих кадрів – кваліфікованих працівників та працівників з інструментом, таких як: токар, електромонтер, слюсар, швачка тощо, - розповідає директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. - Станом на 29.11.2022 року в базі даних Запорізької обласної служби зайнятості налічується понад 700 пропозицій роботи. Серед яких  є наступні:

КОНЦЕРН "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" (оператор котельні, стропальник, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики);

КП "ВОДОКАНАЛ" (майстер дільниці, слюсар з ремонту та обслуговування систем вентиляції та кондиціювання);

КП "НВК "ІСКРА" (слюсар з механоскладальних робіт, слюсар-інструментальник, токар);

ПрАТ «ЗАПОРІЗЬКИЙ ЕЛЕКТРОВОЗОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД» (електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, токар, машиніст крана (кранівник)).

Крім того, на сьогодні гостру кадрову потребу мають підприємства групи «Метінвест», зокрема це робочі місця в м.Запоріжжя, м.Покровськ Донецької області та Кам’янське Дніпропетровської області. Зокрема, в нашому місті працевлаштуватись можна на підприємства: «Запоріжсталь», «Запоріжвогнетрив», «Запорізький ливарно-механічний завод» на такі посади як: слюсар зі складання металевих конструкцій, токар, терміст та інші. Умови праці оптимальні,  офіційне працевлаштування,  рівень заробітної плати понад 12 тисяч грн. З пропозиціями роботи можна ознайомитися безпосередньо в центрах зайнятості або ж Центрі кар’єри Метінвест».

 

Додаткову інформацію можна отримати у Contact-центрі ЗОЦЗ за номером 0800336728 або на телеграм каналі https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zaporizhzhi


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора