Михайлівська громада

Запорізька область, Запорізький район

Із січня по березень 2023 року на призовних дільницях проходитиме приписка юнаків 2006 року народження

Дата: 29.12.2022 11:26
Кількість переглядів: 50

На виконання вимог статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», розпорядження Голови Запорізької районної державної адміністрації від 06.12.2022 року № 276 «Про організацію проведення приписки громадян України 2006 року народження до призовних дільниць району» та наказу Начальника Запорізького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 16.12.2022 року № 410 «Про приписку громадян 2006 року народження до призовних дільниць Запорізького РТЦК та СП» буде проводитись приписка юнаків 2006 року народження.

Відповідно до розпорядчих документів із 02 січня по 31 березня 2023 року буде проводитись приписка до призовної дільниці Першого відділу Запорізького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (місто Вільнянськ) юнаків 2006 року народження, які зареєстровані та проживають на території Вільнянської міської ОТГ, Матвіївської сільської ОТГ, Михайлівської сільської ОТГ, Михайло-Лукашівської сільської ОТГ, Павлівської сільської ОТГ, Петро-Михайлівської сільської ОТГ, в тому числі юнаки з числа тимчасово-переміщених осіб.

Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 01 січня по 31 грудня 2006 року, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше до призовних дільниць районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на території України.

Усі громадяни (юнаки), яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані особисто прибути за адресою: м. Вільнянськ, вул. Шевченка, 7А у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, ЗОБОВ’ЯЗАНІ прибути за вказаною адресою до 16 січня 2023 року самостійно, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів ЗОБОВ’ЯЗАНІ ЗВІЛЬНИТИ ЮНАКІВ, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки ТА ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЇХ СВОЄЧАСНУ ЯВКУ до призовної дільниці Першого відділу Запорізького РТЦК та СП (місто Вільнянськ).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора