Дата: 01.12.2022 08:05

На виконання вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  із змінами, внесеними Законом України від 03.12.2020 №1060,  “Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 № 690, із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 № 85, постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2021 № 808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг», із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 928, керуючись ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України, враховуючи затвердження Кабінетом Міністрів України  нової форми публічного типового індивідуального договору, –

КП «МИХАЙЛІВСЬКИЙ СІЛЬКОМУНГОСП ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення Типового індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, який є публічним договором приєднання (далі – Індивідуальний договір) для індивідуальних споживачів:

•              фізичних або юридичних осіб, які є власниками (співвласниками, користувачами) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку;
  •             фізичних осіб, які є власниками (співвласниками, користувачами) індивідуальних (садибних) житлових будинків.

Індивідуальний споживач – фізична або юридична особа, яка є власником (співвласником) нерухомого майна, або за згодою власника інша особа, яка користується об’єктом нерухомого майна і отримує житлово-комунальну послугу для власних потреб та з якою або від імені якої укладено відповідний договір про надання житлово-комунальної послуги.

Індивідуальний договір вважається укладеним із споживачем, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем.

Індивідуальний договір з власником індивідуальних (садибних) житлових будинків вважається укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області, якщо такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги (фактичне виконання робіт із відключення будинку).

Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.

У разі зміни права власності або користування приміщенням у багатоквартирному будинку, з попереднім власником (користувачем) якого було укладено індивідуальний договір, договір з новим власником (користувачем) вважається укладеним із дня акцептування такого договору.

Споживачі у багатоквартирному будинку, які отримують послуги за іншою моделлю договірних відносин, у разі прийняття рішення про припинення такого договору можуть приєднатися до індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, вчинивши дії, що засвідчують їх бажання укласти такий договір.

Зміни договору укладаються в такій самій формі, що і договір, який змінюється. У разі зміни виконавцем умов договору вони вступають в силу через 30 днів з моменту розміщення змінених умов на офіційному веб-сайті  виконавця.

Індивідуальний договір розміщено на веб-сайті Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього договору кожного індивідуального споживача, що отримує та звертається до виконавця, для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

При цьому розміщується у загальнодоступних місцях на інформаційних стендах (за наявністю), в приміщені:

• КП «МИХАЙЛІВСЬКИЙ СІЛЬКОМУНГОСП ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

за адресою: вул. Слободчикова, 17, с. Михайлівка Запорізького району Запорізької області;

• Старостинский округ за адресою:

вул.Шкільна 1 Б, с. Люцерна Запорізького району Запорізької області;

вул.Центральна 32а (сільський будинок культури), с. Богатирівка Запорізького району Запорізької області.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР