Про встановлення плати за землю на території Михайлівської сільської ради

Дата: 28.02.2023 22:33

ЗВІТ про базове відстеження результативності проекту регуляторного акта – рішення Михайлівської сільської радиЗапорізького району Запорізької області «Про проект внесення змін до рішення 16 позачергової сесії Михайлівської сільської ради від 16.05.2019 р. № 8 «Про встановлення плати за землю на території Михайлівської сільської ради»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області « Про проект внесення змін до рішення 16 позачергової сесії Михайлівської сільської ради від 16.05.2019 р. № 8 «Про встановлення плати за землю на території Михайлівської сільської ради»

ТЕСТ  малого підприємництва (М-Тест)

Про розгляд проекту внесення змін до рішення 16 позачергової сесії Михайлівської сільської ради від 16.05.2019 р. № 8 «Про встановлення плати за землю на території Михайлівської сільської ради»

СТАВКИ земельного податку 1 вводяться в дію з 01 січня 2024 року