Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності

Дата: 16.05.2023 16:01

Михайлівська сільська ради повідомляє, що 09 червня 2023 року об 11:00, в приміщенні Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області за адресою: вул. Слободчикова, 17, с. Михайлівка, Запорізького району Запорізької області, 70030, буде проведено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Мета проведення оцінки: визначення ціни продажу земельної ділянки комунальної власності.

Термін виконання робіт не повинен перевищувати 20 календарних днів з дня проведення конкурсу.

Відомості про об’єкт оцінки:

Найменування об'єкту

Адреса об'єкту

Загальна площа, (га)

Цільове використання

Земельна ділянка

2321584000 :10:003:0030

Запорізька область Запорізький район,

с. Михайлівка, вул. Першотравнева, 29 Д

Для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі

Виконання робіт – згідно з Законом України «Про оцінку земель» та Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися, відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності затвердженого Наказом Фонду державного майна України № 2075 від 31.12.2015 (далі - Положення).

Претенденти подають  конкурсну документацію та конкурсну пропозицію в запечатаному конверті.

Конкурсна документація претендента складається із:

підтвердних документів:

•  заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 1 до Положення);
  • копія установчого документа;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об’єкту, оцінку якого здійснюватиме переможець конкурсу;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;
  • наявність на дату проведення конкурсу невиконаних договорів про надання послуг з оцінки, укладених між претендентом та органом приватизації, рішенням якого створено комісію, а також наявність неукладених договорів про надання послуг з оцінки за результатами конкурсів, що відбулися на попередніх засіданнях комісії.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт.

Конкурсну документацію слід подавати за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) до 05.06.2023року.

Претендент має право відкликати свою заяву до дати проведення конкурсу, повідомивши про це письмово голову комісії.

Конкурсна документація з описом підтвердних документів, подається в запечатаному конверті з написом «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію до Михайлівської сільської ради за адресою: вул. Слободчикова, 17, с. Михайлівка, Запорізького району, Запорізької області, 70030.

Телефон для довідок: 0 (6143) 93-2-83