Позачергове засідання виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Дата: 24.05.2023 08:28

23 травня 2023 року на позачерговому засіданні виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області, що проходило під головуванням сільського голови Алли КОРОЛЬ, було розглянуто 3 питання.

Члени виконавчого комітету погодили оновлені тарифи на послуги з поводження з твердими побутовими відходами, що надаються КП «Михайлівський сількомунгосп Запорізького району Запорізької області» для населення та юридичних осіб-споживачів комунальних послуг на 2023 рік. Погоджено Положення про Координаційну раду з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми та внесено зміни у склад комісії.

Опрацьовано питання щодо нагальних потреб громадян, а саме: розгляд звернень громадян з питань квартирного обліку.

За результатами розгляду питань членами виконавчого комітету прийняті відповідні рішення.