Прийом спеціалістами БФ «Восток SOS»

Дата: 29.06.2023 09:18

Мобільна бригада БФ «Восток SOS» провела заходи у Вільнянську.

28 червня 2023 року юристка, соціальна працівниця та психологиня мобільної бригади Благодійного фонду «Восток SOS» надали психосоціальну та юридичну підтримку у будівлі Вільнянського відділу Запорізької філії Запорізького обласного центру зайнятості.

Експертки провели воркшоп щодо процедури реєстрації ВПО, програми з пільговим кредитуванням, реєстрації бізнесу, складання бізнес-плану та ідеї. Крім того, психологиня провела тренінг «Подолання та профілактика стресу за допомогою технік емоційної саморегуляції».

Також фахівчині надали індивідуальні консультації жителям Вільнянська.

Фонд реалізує проєкт мобільних бригад за підтримки International Rescue Cometee Deutchland (https://www.rescue.org/de).

Ви можете записатися на приїзд бригади до вашого міста, територіального центру чи громади. Для цього необхідно зателефонувати на гарячу лінію, що працює з понеділка по суботу (8:00-18:00): 0800 332 614.

Отримати консультацію можна й у месенджерах:

+38 099 710 48 72 (Viber);

+38 096 108 60 48 (Telegram).

Також всі учасники заходу були поінформовані про послуги та програми служби зайнятості, зокрема про можливості отримання ваучеру на навчання або гранту на розвиток власного бізнесу.