Щодо навчання членів МПО та ДПО

Дата: 14.07.2023 10:22

Фото без описуЗ метою організації підготовки, перепідготовки та підвищення
кваліфікації працівників пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення
місцевої та добровільної пожежної охорони, наказами МВС України від
13.03.2023 No 183 та No 184 затверджені відповідні Порядки, що додаються.

Правила прийому на навчання до Навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС

України у Запорізькій області на 2023 рік додаються. Контактна особа, відповідальна за організацію проведення підготовки членів МПО та ДПО, начальник відділу організації пожежогасіння та роботи з об’єктовими підрозділами УРНС ГУ ДСНС України у Запорізькій області, підполковник служби цивільного захисту Чабаненко Дмитро Анатолійович, контактний номер телефону: 066-813-02-75.

Контактна особа, відповідальна за підготовку та прийом осіб до Навчального пункту АРЗ СП ГУ ДСНС України у Запорізькій області, начальник навчального пункту АРЗ СП ГУ ДСНС України у Запорізькій області, підполковник служби цивільного захисту Осипенко Ірина Михайлівна, контактний номер телефону: 096-319-79-99.

Про затвердження Порядку підготовки, перепідготовки членів пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення добровільної пожежної охорони

Правила прийому до навчального пункту АРЗ СП

Про затвердження Порядку підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації основних працівників пожежно- рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої пожежної охорони