Зустріч з представниками РТЦК та СП

Дата: 20.07.2023 12:10

19.07.2023 у Вільнянському відділі Запорізької філії Запорізького обласного центру зайнятості відбулась зустріч з представниками першого відділу Запорізького РТЦК та СП. Була проведена агітаційна робота щодо залучення мешканців громад Запорізького району до зайнятості, надана актуальна інформація з приводу залучення до військової служби за контрактом.

Присутні були ознайомлені з умовами проходження служби за контрактом, вимогами до претендентів на службу в ЗСУ, умовами матеріального забезпечення, можливостями проходження навчання, умовами підписання контракту. Представники першого відділу Запорізького РТЦК та СП поінформували присутніх про комплектування Збройних Сил України військовозобов’язаними для проходження військової служби за контрактом та комплектування до резервів ЗСУ. Розповіли про категорії осіб, які залучаються до військової служби, перелік спеціальностей і професій, що відповідають військово-обліковим спеціальностям, після отримання яких громадяни беруться на військовий облік. Під час зустрічі, було задано чимало запитань, на які були отримані змістовні та кваліфіковані відповіді.