Пам'ятка щодо сказу

Дата: 26.10.2023 13:45

Запорізьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області повідомляє, що епізоотична ситуація зі сказу протягом 2023 року значно погіршилася. На території Запорізького району зареєстровано 13 неблагополучних пунктів зі сказу свійських та сільськогосподарських тварин. Запорізьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області нагадує, що власники тварин повинні негайно повідомляти територіальні установи державної ветеринарної медицини Запорізького району про кожний випадок покусу людей, сільськогосподарських і домашніх тварин дикими тваринами, безпритульними собаками або котами, а також при підозрі захворювання тварин на сказ:

1. Вільнянська державна дільнична лікарня ветеринарної медицини: вул. Козацька, 10, м. Вільнянськ, (06143)4-12-63.
  2. Новомиколаївська державна дільнична лакарня ветеринарної медицини: вул. Соборності, буд.13, смт. Новомиколаївка, 06144-9-13-43.
  3. Запорізька районна державна лікарня ветеринарної медицини: вул. Героїв 37-Го Батальйону, буд. 88, м. Запоріжжя, 0999570710.

Запорізьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області звертається до мешканців району та наголошує, що запорукою профілактики сказу серед домашніх тварин є своєчасне їх щеплення (вакцинація)!