Із січня по березень 2024 року на призовних дільницях проходитиме приписка юнаків 2007 року народження

Дата: 16.11.2023 14:51

На виконання вимог статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», буде проводитись приписка юнаків 2007 року народження.

Відповідно до розпорядчих документів із 02 січня по 31 березня 2024 року буде проводитись приписка до призовної дільниці Першого відділу Запорізького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (місто Вільнянськ) юнаків 2007 року народження, які зареєстровані та проживають на території Михайлівської сільської ОТГ, в тому числі юнаки з числа внутрішньо-переміщених осіб.

Для приписки повинні з’явитися усі юнаки, які народилися з 01 січня по 31 грудня 2007 року, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше до призовних дільниць районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на території України.

Виконавчий комітет Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області звертається до юнаків 2007 року народження, які зареєстровані та проживають на території Михайлівської сільської ради про необхідність термінового прибуття до сільської ради для отримання переліку необхідних документів для підготовки та проходження приписки до приписної дільниці та оформлення особових справ.

Адреса Михайлівської сільської ради: с. Михайлівка, вул. Слободчикова, 17.