"Читай українською, пиши українською" у Соколівській бібліотеці

Дата: 20.11.2023 12:26

У селі Соколівка, 13 листопада, відбулися захопливі літературні читання "Читай українською, пиши українською" у місцевій бібліотеці. Захід був ініційований педагогом Верлатою Т. В. як відзначення Дня української мови та писемності.

Пані Тетяна Василівна привнесла в захід неповторний дотик, ділиться цікавими фактами про чудову українську мову.

Ця подія відбулась завдяки підтримці Фонду "Об'єднання" за кошти Національного Фонду Підтримки Демократії (NED), та створила атмосферу, яка сприяла популяризації рідної мови.

Учасники заходу занурювалися у світ української літератури та культури, а бібліотекар долучила їх до магії української мови. Літературні читання стали не лише святом слова, а й важливим внеском у збереження та розвиток мовної спадщини.