Літературне чаювання у Михайлівській бібліотеці

Дата: 20.11.2023 12:29

У Михайлівській сільській бібліотеці 13 листопада пройшло захопливе літературне чаювання за темою "Читай українською, пиши українською". Захід, приурочений до Дня української мови та писемності, зібрав учасників для обговорення цікавих творів сучасних українських письменників та віршів Л. Костенко.

Учасники насолоджувалися не лише смаком чаю, але й культурно-освітнім обміном. Проект пройшов за підтримки Фонду "Об'єднання", за кошти з Національного Фонду Підтримки Демократії (NED).

Бібліотека стала платформою для вивчення та популяризації української мови та літератури. Учасники розкрили цікаві факти, обговорюючи різні літературні шедеври. Подія стала не лише чудовою нагодою випити чаю, а й зануритися в культурний світ українського слова.