Комунікаційна кампанія «Головне – що всередині»

Дата: 19.12.2023 12:15

В Україні проводиться комунікаційна кампанія «Головне – що всередині». Кампанія реалізується Представництвом ЮНІСЕФ в Україні та Урядом України в партнерстві з Першою леді України, Міністерством освіти та науки України та Міністерством охорони здоров’я України.

Культура здорового харчування в Україні – це не просто про споживання корисної їжі. Це про зміну поглядів, модернізацію технологій та бажання дати найкращі умови поколінню, яке особливо зараз потребує підтримки.

У 2020 році розпочався процес змін у шкільному харчуванні, який покликаний формувати корисні харчові звички у маленьких українців.

Правильне харчування – основа гарного самопочуття дитини. Приємні спогади зі шкільної їдальні, смачні обіди, енергія та правильні харчові звички на все життя – це мета кампанії «Головне – що всередині».

Дізнавайтесь більше корисного про харчування на порталі