Аналітичний звіт проведення містобудівного моніторингу території села Богатирівка Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Дата: 16.10.2023 15:29

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної документації», Порядку проведення містобудівного моніторингу, що затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 №170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14.12.2021 №333»), зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24.01.2022 №84/37420, постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 №926 «Про затвердження порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації виконавчий комітет Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області інформує  про оприлюднення Аналітичного  звіту за результатами містобудівного моніторингу реалізації генерального плану села Богатирівка Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Містобудівний моніторинг - система спостережень, аналіз реалізації містобудівної документації, оцінки та прогнозу стану і змін об’єктів містобудування, які проводяться відповідно до вимог містобудівної документації та спрямовані на забезпечення сталого розвитку територій з урахуванням державних і громадських інтересів. Містобудівний  моніторинг  також  проводиться  у випадках надзвичайних  ситуацій  на територіях, що зазнали техногенного або природного впливу.

АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ