«Учні наполегливо готуються до змагань», - Юрій Малашко про реалізацію програми «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Дата: 30.01.2024 08:27

Очільник Запорізької ОВА та амбасадорка проєкту “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” в Запорізькій області Олена Аксьонова долучилися до тренування однієї з волейбольних команд.

Як зазначив Юрій Малашко, проєкт, який реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського по всій країні, допомагає згуртувати наших дітей, зміцнити їхній дух та вдосконалити себе у спорті. Наразі реєстрацію пройшли вже 460 учнів з 23 шкіл у 12 громадах.

• Учні наполегливо готуються до змагань та вже обирають логотипи для своїх команд, з якими незабаром представлятимуть регіон на загальнонаціональному рівні. Пліч-о-пліч переможемо! - наголосив очільник ЗОВА.