ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ ТА ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ МІСЦЕВОГО РІВНЯ

Дата: 30.01.2024 14:07

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 (далі - Порядок № 555), Михайлівською сільською радою проводяться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту містобудівної документації –  «Внесення змін до Генерального плану села Богатирівка Вільнянського району Запорізької області.
Оновлення з розширенням меж населеного пункту» (далі - містобудівна документація) та звіту про її стратегічну екологічну оцінку (далі - звіт про СЕО).

Замовник: Михайлівська сільська рада.

Розробник: ТОВ «Гео-АС».

Внесення змін до Генерального плану

с. Богатирівка

Підстава розроблення:  рішення Михайлівської свільської ради «Про розроблення містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану с. Богатирівка Вільнянського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Богатирівка Вільнянського району Запорізької області» (у складі Генерального плану) від 14.09.2023 № 8.

Пропозиції  (зауваження)  можуть  подаватися  в письмовій та/або усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу  громадських  слухань.

Письмові пропозиції подаються з 30.01.2024 року по 08.02.2024 року(включно).

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із  особистим підписом, юридичними  особами – із зазначенням  найменування  та  місцезнаходження  юридичної  особи.

Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Анонімні пропозиції не розглядаються.

Зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб у строк з 25 жовтня 2021 року по 24 листопада 2021 року (включно) Михайлшівською сільською радою відповідно до Порядку № 555:

- поштою на адресу: вулиця Слободчикова, 17, село Михайлівка Запорізького району Запорізької області; 70030

- в електронному вигляді: на електронну адресу: mykhailivskarada@gmail.com

Контактна особа – Іванченко Тетяна Василівна, Завідувач сектору містобудування та архітектури, головний архітектор виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області, телефон – (06143) 93283.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації та звіту про його СЕО відбудуться 08.02.2024 року о 9:00 годині в приміщенні _ Михайлівської сільської ради за адресою: вулиця Слободчикова, 17, село Михайлівка Запорізького району Запорізької області.

Інформація про результати проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів до проєкту містобудівної документації буде розміщена на офіційному веб-сайті Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області  https://mykhailivska-gromada.gov.ua/