ПОВІДОМЛЕННЯ про участь в роботі конкурсної комісії

Дата: 14.03.2024 15:36

МИХАЙЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ повідомляє, що рішенням виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області від 12.03.2024 року № 45 затверджено склад конкурсної комісії щодо визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області

До складу конкурсної комісії входять посадові особи організатора конкурсу та можуть залучатися (за згодою) представники адміністратора (у разі його визначення), територіального органу Держпродспоживслужби, підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення, а також посадові особи відповідного органу місцевого самоврядування та/або виконавчої влади.

Особи, які бажають взяти участь в роботі конкурсної комісії, повідомляють голові конкурсної комісії про цей намір до 12 березня 2024 року в довільній формі шляхом повідомлення на електронну пошту чи засобами інформаційно-комунікаційних систем.

Голова комісії:

ІВАНІКІВ Людмила Ігорівна – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

Телефон: 0 (6143) 93-2-83

Електронна пошта: mih.rada@ukr.net