«Заговори, щоб я тебе побачив»

Дата: 05.04.2024 11:59

«Заговори, щоб я тебе побачив»

Дуже цікаве висловлювання давньогрецького філософа Сократа. Адже вміння говорити може привести до успіху, але навчитися говорити, то є велика праця.

Саме тому з метою розвитку творчих здібностей та риторичного потенціалу особистості дітей дошкільного віку, молодших школярів, учнівської молоді та виховання поваги до української мови з 15.03.2024 до 20.03.2024 відділом освіти, культури, молоді та спорту Михайлівської громади було проведено фестиваль ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» серед закладів освіти в онлайн-форматі.

У фестивалі взяли участь 8 учнів: опорний заклад Михайлівський ліцей імені О.Т. Слободчикова (4 учні), Соколівська гімназія імені С. Вострікова (3 учні), Люцернянський ліцей (2 учні). За результатами Фестивалю учні нагороджені грамотами та подарунками.

Пам’ятайте, що мова людини є своєрідним дзеркалом, у якому відображається рівень і культура мовлення.