Михайлівська громада

Запорізька область, Запорізький район

Підвищено тарифи на послугу з вивезення твердих побутових відходів

Дата: 17.06.2024 08:25

Фото без опису

Із 01 липня 2024 на території Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області підвищено тарифи на послуги з  вивезення твердих побутових відходів, що надаються КП "Михайлівський сількомунгосп Запорізького району Запорізької області" для населення та інших споживачів.

Відповідне рішення було погоджено виконавчим комітетом, члени якого вивчали питання необхідності збільшення оплати за дані послуги. При цьому бралися до уваги і чіткий розрахунок тарифу, і норми законодавства.

Варто зауважити, тарифи на вивезення сміття не переглядалися декілька років. За цей час суттєво зросли видатки на оплату праці, ціни на паливно-мастильні матеріали, на ремонтні матеріали, та послуги (страхування автотранспорту, техогляд). Власне необхідність  перегляду діючих тарифів пов’язана з недостатнім відшкодуванням фактичних витрат.

Для населення з однієї особи - 32,70 грн.

Для юридичних осіб-споживачів комунальних послуг за 1 куб.м. - 165 грн.

Рішення виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області від 11.06.2024 №101