Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань щодо обговорення містобудівної документації місцевого рівня

Дата: 05.02.2024 10:38

Фото без опису30.01.2024 Михайлівська сільська рада Запорізького району Запорізької області розмістила інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань щодо обговорення містобудівної документації місцевого рівня. Додатково публікуємо електронну версію містобудівної документації.

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА Внесення змін до Генерального плану с. Богатирівка Вільнянського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту.

Інформація про умови подання зауважень та пропозицій про внесення змін до містобудівної документації опублікована в інформаційному повідомленні Михайлівської сільської ради 30.01.2024 за посиланням.

ГП1-A1   ГП2-A1   ГП2-A1new   ГП3-A1   ГП3-A1new   ГП4-A1   ГП5-A1   ГП6-A1   ГП7-A1   ГП8-A1   ГП9-A1   ЗВІТ_про_СЕО_Генплану_с_Богатирівка   Зон1-A1   МДЗ_ПЗ_с_Богатирівка_внзмін